Uruchamiamy zbiórkę dla szpitali

Uruchamiamy zbiórkę dla szpitali

02-04-2020

Nie chcąc obojętnie stać z boku w sytuacji pandemii koronawirusa, postanowiliśmy uruchomić publiczną zbiórkę “Operacja Rzeka dla Szpitali”, by wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii walki z zagrożeniem. Zebrane fundusze przeznaczymy na zakup podstawowych środków ochronnych dla pracowników szpitali z miejsc, gdzie były zarejestrowane sztaby.

 

Nie narzucamy limitów darowizn, bo według nas nie da się wycenić ludzkiego życia i bezpieczeństwa. Liczymy na dobre intencje i szczodre serca darczyńców. Do inicjatywy włączyło się Stowarzyszenie „Wspólnota Arche” z Siedlec, dzięki któremu możemy przeprowadzić zbiórkę. Akcję można wesprzeć, przelewając dowolną kwotę na konto stowarzyszenia.

 

60 2030 0045 1110 0000 0246 7190

tytuł przelewu:  Operacja Rzeka dla Szpitali – darowizna

Stowarzyszenie Wspólnota Arche, ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce

 

W podziękowaniu za finansowe wsparcie akcji Operacja Czysta Rzeka dla Szpitali osoby wpłacające otrzymają pakiety Operacji Czysta Rzeka (m.in. koszulki, chusty/buffy, rękawiczki, worki na śmieci).

 

Trzeba działać szybko, dlatego zbiórka odbędzie się w dniach 1 – 8 kwietnia. Liczymy na Was! Pozostańcie niezawodni jak dotychczas!

 

Na początek konto zbiórki Operacja Rzeka dla Szpitali przekazaliśmy całą kwotę z Banku Kontenerów (7125 zł).

 

Więcej informacji o akcji dla szpitali tutaj.